Niesamowita przygoda na wyciągnięcie ręki, zapisz się dziś

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: środa, 24, luty 2021 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

1

Lubisz nowe wyzwania, naturę, spędzać miło czas w dobrym towarzystwie? Chciałbyś nauczyć się nowych umiejętności, stanąć za sterem jachtu, a może i zostać żeglarzem? Masz niepowtarzalną okazję zapisać się na kilkudniowy rejs po Mazurach, naszego polskiego raju, nie tylko dla żeglarzy. Zostały dwa ostatnie miejsca dla pełnoletnich uczniów naszej szkoły, termin od 15.05.- 22.05.2021. Zapisy i szczegółowe informacje u Pawła Pakosza (Teams, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Kto pierwszy się zgłosi ten jedzie :)

Dzięki współpracy naszej szkoły z Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, uczniowie Staszica mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w rejsie żeglarskim.

Spędzicie tam czas żeglując, poznając naturę, piekąc kiełbaski na ognisku przy dźwiękach gitary, „śpiąc na wodzie”.

Już wcześniej uczniowie naszej szkoły żeglowali (szczegóły znajdziecie w poniższych linkach):

Uczniowie naszej szkoły wybierali szoty żeglując po Turawie

Udane lekcje w terenie

Nie zwlekaj

Czekamy właśnie na Ciebie

3

Poniżej kilka zdjęć jak może wyglądać ta żeglarska przygoda oraz jak wyglądał rajd w przeszłości.

Odsłony: 841

Oferta edukacyjna Staszica

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu